LAMPA SUFITOWA RING 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon zachwyca swoją estetyczną, a zarazem prostą formą. Zamieszczone na nim trzy źródła światła w kształcie pierścieni, przypominają elegancką biżuterię. Lampa z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, bez różnicy czy będzie to jadalnia, kuchnia lub designerski salon.
Lampa z serii Ring objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 36W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 53 |
| RODZINA LAMP | RING |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| WAGA NETTO | 2.08kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 210mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 3.28kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 520 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78190 |
