LAMPA SUFITOWA PUNTO 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa PUNTO 021 wpasuje się w nowoczesne wnętrza, urządzone w minimalistycznym stylu. Model ten będzie odpowiedni do montażu pod sufitem w kuchni lub jadalni. Oprócz tej lampy można dobrać także kinkiety ścienne w tej samej serii (PUNTO 020).
PUNTO 021 jest lampą objętą 12-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 8W |
| MATERIAŁ | MEATL + AKRYL |
| LICZBA RAMION | 2 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | PUNTO |
| WAGA NETTO | 0.80 kg |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
