LAMPA SUFITOWA PUNTO 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model PUNTO 023 jest nowoczesną lampą, którą można zamontować w salonie, sypialni lub kuchni. Aby stworzyć spójną całość, do żyrandola można dobrać równieżkinkiety naścienne z tej samej serii (PUNTO 020).
Lampy z kolekcji PUNTO objęto 12-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| RODZINA LAMP | PUNTO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 12W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 3 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| MARKA | Milagro |
