LAMPA SUFITOWA MULTI 42W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Idealnie nadaje się do jadalni, salonu, sypialni lub biura.
Lampa posiada dwuletnią gwarancję.
Dane techniczne
| MOC | 42W |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2940 Lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
