LAMPA SUFITOWA MIRADA 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon MIRADA 362 wpasuje się w przestrzenie urządzone w jasnych barwach. Model ten występuje w kolorze białym, dlatego na pewno będzie idealny w białych, minimalistycznych sypialniach i kuchniach, w których ściany pokrywa pastelowa farba.
Produkty firmy MiLAGRO są objęte roczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 24W |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
