LAMPA SUFITOWA KAITO 2 PRO 30 dim LED BLACK / 2320546003
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Źródło światła | 18W LED Module |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| lumeny | 1560Lm |
| KOLOR | Black |
| kelwiny | 3000K |
| MATERIAŁ | Metal |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| BARWA ŚWIATŁA | ciepła |
