LAMPA SUFITOWA ICE 15W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kształt i niebanalna forma to z pewnością największe atuty tego plafonu. Lampa idealnie pasuje do współczesnych wnętrz, stanowiąc ich idealne uzupełnienie. Model Ice 178 może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| RODZINA LAMP | ICE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050 lm |
| MOC | 15W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 285 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 285 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.70 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.00 kg |
