LAMPA SUFITOWA CZARNA 1xE27 BAMBUSOWA / 19109
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | stal lakierowana , bambus |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 37 cm |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość | 80 cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
