LAMPA SUFITOWA BLOCCO POMARAŃCZOWA 2x7W GU10 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | Pomarańczowy |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| RODZINA LAMP | BLOCCO |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1120 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| MOC | 2xGU10 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
