LAMPA SUFITOWA ALFA LAMUR PRO CZARNA & BIAŁA 4xE14 / 63374
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 62 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | tak|nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 4 x 14 max 10W LED |
| Wysokość | 55 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
