LAMPA SUFITOWA ALFA HITO MAX CZARNA 6xE27 / 63371
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 50 cm |
| Ilość źródeł światła | 6 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
