LAMPA SUFITOWA ALFA FILIS CZARNA & CHROM 2xE14 & 2xG9 / 63375
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 105 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | dymiony |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 15 cm |
| KOLOR | czarny |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 2 x E14 max 10W LED , 2 x G9 10W LED |
