LAMPA SUFITOWA ALFA DILARA DREWNIANA 2XE14 / 62592
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 10,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 x E14 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | jasne drewno |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Materiał klosza | szkło |
