LAMPA SUFITOWA ALFA DAKAR BEŻOWA 4xE27 / 63396
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość źródeł światła | 4 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | beżowy, złoty |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
