LAMPA STOŁOWA HELLO BORD SZARA / 2220215010
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal , szkło |
| Wysokość | 42 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna Moc | 25W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 250 cm |
| NAPIĘCIE | 220-240 |
| Umieszcenie włącznika | na przewodzie |
| KOLOR | Grey |
