LAMPA STOŁOWA GLOSSY MINI PINK / 2520015057
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | różowy marmur , szkło |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 |
| Maksymalna Moc | 15w |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| przewód zasilający - długość cm | 250 cm |
| KOLOR | różowy , biały |
| umieszczenie przełącznika | na przewodzie |
