LAMPA STOJĄCA RAY 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampę można z powodzeniem zastosować w salonie i pokoju gościnnym, jednak swoje miejsce znajdzie także w kuchni i nowocześnie urządzonej jadalni. Lampa przypadnie do gustu z pewnością Klientom ceniącym współczesne trendy stylistyczne i chcącym stworzyć niebanalne wnętrza przy pomocy niepowtarzalnych dodatków. Bezproblemowe użytkowanie lampy zapewniają wymienne moduły LED.
Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję producenta."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 120 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1300 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| RODZINA LAMP | RAY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 36W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520 lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 7.75<BR>kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 9.45<BR>kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
