LAMPA STOJĄCA ORION WHITE 35W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Biały, matowy kolor oraz prosta forma sprawia, że lampa jest propozycją do nowoczesnych wnętrz, jednak dobrze wkomponuje się także w bardziej klasycznie zaprojektowane pomieszczenia. Z powodzeniem można ją zastosować w salonach oraz przedpokojach.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 4.6 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 160 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| RODZINA LAMP | ORION |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1500 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2450 lm |
| MOC | 35W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 3 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
