LAMPA STOJĄCA ALFA SUPRA MIX DREWNIANA 1xE27 / 9294
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 45 cm |
| KOLOR | jasne drewno , chrom |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| Wysokość | 155 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
