LAMPA STOJĄCA ALFA SOPRANO BIAŁA 1xE27 / 9292
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stojąca ALFA SOPRANO biała 1xE27 / 9292 to nowoczesna i elegancka oprawa oświetleniowa o minimalistycznym charakterze. Jej prosta forma oraz uniwersalna biel sprawiają, że doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu skandynawskim, nowoczesnym oraz minimalistycznym.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję dekoracyjnego oświetlenia nastrojowego, jak i praktycznego światła do codziennego użytku.
Smukła konstrukcja sprawia, że lampa SOPRANO świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie lub przy fotelu do czytania. Jej neutralny design ułatwia dopasowanie do różnych aranżacji wnętrz, zarówno jasnych, jak i kontrastowych.
Najważniejsze cechy:
- seria: SOPRANO
- kolor: biały
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- typ: lampa stojąca podłogowa
- materiał: metal
- styl: nowoczesny / skandynawski / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, sypialnia, gabinet, kącik czytelniczy
To funkcjonalna i ponadczasowa lampa, która dobrze uzupełnia nowoczesne wnętrza.
Dane techniczne
| Wysokość | 155 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 40 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 40 cm |
| KOLOR | biały , złoty |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
