LAMPA STOJĄCA ALFA MALAGA CZARNA & CHROM 3xE14 / 9290
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | nie |
| KOLOR | czarny, chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 max 10W LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | dymiony |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 32 cm |
