LAMPA STOJĄCA 3D 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ze względu na uniwersalną stylistykę, połączenie tradycyjnego kształtu klosza, który wykończono bardziej nowocześnie z unikalnym efektem trójwymiarowości podkreślonym przez linie mające na celu uwypuklić efekt 3D, lampę można dopasować niemal do wszystkich pomieszczeń. Lampka może stanowić także część spójnej stylizacji, łącząc się z pozostałymi lampami znajdującymi się w kolekcji 3D.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| MOC | 5W |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
