LAMPA STOJĄCA 3D 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja 3D charakteryzuje się oryginalną formą z unikalnym efektem trójwymiarowości. Kształt abażuru wyglądający jak tradycyjna żarówka został dodatkowo podkreślony przez linie mające na celu uwypuklić efekt 3D. Lampa jest połączeniem współczesnego i klasycznego wzornictwa co sprawia, że swoje miejsce znajdzie niemal we wszystkich wnętrzach. Może zostać zastosowana w salonach oraz sypialniach, np. jako lampka nocna.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| MOC | 5W |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
