LAMPA SPOT WPUSZCZANY IP65 LED 2W 3000K IP65 PIASKOWA BIEL - CZARNY / 180016
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 4.1 cm |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| NAPIĘCIE | 2.8V / 350 Ma |
| Źródło światła | LED |
| MATERIAŁ | aluminium |
| Średnica | 3.7 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Kolor podstawy | piaskowa biel |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
| Ilość źródeł + trzonek | N/A |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Maksymalna Moc | 1x2W |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| lumeny | 138 Lm |
| CRI [RA] | 80 |
| Klasa szczelności IP | IP 65 |
