LAMPA REFLEKTOR SUFITOWY ALFA FLEX CZARNY 3xGU10 / 59031
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 6 cm |
| Ilość źródeł światła | 3 x GU10 max 10W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
