LAMPA PODTYNKOWA BLOCCO CZERWONY 1x7W GU10 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 1xGU10 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| RODZINA LAMP | BLOCCO |
