LAMPA PODTYNKOWA BLOCCO BIAŁY 2x7W GU10 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2xGU10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BLOCCO |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WAGA NETTO | 0.40kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 222 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1120lm |
| WAGA BRUTTO | 0.60kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 89 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
