LAMPA PODSZAFKOWA 60CM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | 8329 - F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 9W |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 600mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 610lm |
| WAGA BRUTTO | 0.37kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.5kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 610lm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KATALOG | 2023 |
| MOC | 9W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 600mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | 8329 - F |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.37kg |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
