LAMPA KINKIET LED 21W 3000K MATOWE ZŁOTO METAL - ALUMINIUM - AKRYL / 1935
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| CRI [RA] | 80 |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 60 cm |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Długość | 17.5 cm |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Źródło światła | LED |
| MATERIAŁ | METAL - ALUMINIUM - ACRYLIC |
| Kolor podstawy | ZŁOTY MAT |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Maksymalna Moc | 21W |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
| lumeny | 1271Lm |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
