LAMPA KINKIET GIPSOWA 1*G9 / 180026
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | gips |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 5.5 cm |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
| Szerokość | 32 cm |
| Długość | 14.5 cm |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xG9 |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Maksymalna Moc | MAX 25W |
