LAMPA KINKIET FURIKO CZARNY / 2320241003
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| MATERIAŁ | Metal , tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 42,5 cm |
| Szerokość | 31,5 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 |
| Maksymalna Moc | 6W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| przewód zasilający - długość cm | 180 cm |
