Kurtyna Wizard Kulka 2*2m 400LED RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | WIZARD |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 10W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | - |
| NAPIĘCIE | 5V |
| MATERIAŁ | ABS/PVC +copper wire+ led |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | N/D |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | 50 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| CZUJNIK RUCHU | N/D |
