Kurtyna Okienna Girlanda Mery 300 LED USB Ciepła 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3000mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.7kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2200K |
| MOC | 1W LED |
| MATERIAŁ | METAL + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA | D |
| NAPIĘCIE | 5V |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 3000mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | <80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ZASILANIE | USB |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| WAGA BRUTTO | 0.145kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| RODZINA LAMP | WIZARD |
