Kula Ogrodowa Globo Fi600 + Żarówka RGB A60 10W + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 3.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| RODZINA LAMP | KULA |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 590mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| MOC | 1xE27 10W LED |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
