Kinkiet ścienny CAVALLO srebrny 1x60W E27 / 21-48325
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | nikiel mat |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wysokość | 22 cm |
| Wymiary | 22x25x13,5 |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
