Kinkiet podwójny na wysięgniku czarno-biały ROY 2 32496
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32496
- Seria: ROY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Roy
- Kolor: czarny, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały, czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 38 cm
- Szerokość: 17 cm
- Głębokość: 65 cm
- Wysokość klosza: 10 cm
- Średnica klosza: 17 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenie: Nie
- Dodatkowe informacje: Ruchome ramiona
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały|czarny |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 17 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
