Kinkiet podtynkowy Inn 3W LED 3000K Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Typ stanu | W dostawie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA NETTO | 0.3kg |
| MATERIAŁ | METAL |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| B2B DOSTĘPNOŚĆ BRAK | DOSTĘPNE ZA 3 MIESIĄCE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna, Nadrzędna Grupa Główna\1. MILAGRO, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\NOWOŚCI, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE\KIN |
| MOC | 3W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| KRAJ POCHODZENIA | CHINY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| KATEGORIA OPAKOWANIA | KARTON |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | INN |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| MARKA | Milagro |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
