Kinkiet łazienkowy APA gold 6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 0.13kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| WAGA BRUTTO | 0.22kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 117mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| RODZINA LAMP | APA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| MOC | 6W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5kg |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
