Kinkiet łazienkowy APA MINI chrome 4W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 51mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 117mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.16kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| RODZINA LAMP | APA |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| KOLOR | CHROM |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 340lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.7kg |
| MOC | 4W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
