Kinkiet flex JOKER BLACK/CHROME 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szukasz ciekawej alternatywy dla klasycznych lampek nocnych? Postaw na proste w swojej konstrukcji kinkiety ścienne JOKER BLACK z ruchomą szyjką, która pozwala dowolnie ustalać kierunek świecenia. Model ten wyposażyliśmy dodatkowo we włącznik w oprawie. Dzięki niemu szybko zgasisz światło przed snem. Ruchomy peszel sprawdzi się w szczególności w sypialni miłośników czytania. Punktowe światło o mocy 8W w zupełności wystarczy, by oświetlić karty czytanych powieści. Sypialnia to jednak nie jedyne miejsce, w którym kinkiet się sprawdzi. Punktowe, delikatne światło powinno być dodatkiem do każdego salonu, który wieczorową porą wprowadzi przytulny nastrój. Czarna oprawa lampy z chromowanymi elementami sprawdzi się w szczególności w nowoczesnych wnętrzach m.in. loftowych.
Kinkiet JOKER BLACK - specyfikacja
Wysokość kinkietu flex JOKER BLACK CHROME możesz dowolnie regulować w przedziale 100-420 mm. Wymiary klosza to 90 mm wysokości to 90 mm i 60 mm szerokości - idealne by zdobić ściany po obu stronach łóżka. Kinkiet został przystosowany do współpracy z żarówką o gwincie GU10. Oferowana moc to 8W LED. Waga kinkietu to zaledwie 0,36 kg.
Kinkiet flex JOKER BLACK CHROME został zapakowany w karton o wymiarach 140x100x200 mm (szer./gł./wys.). Całkowita waga opakowania wraz z produktem to 0,45 kg.
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 8W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY/CHROM |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | JOKER FLEX |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.36kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100-420mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 0.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 90mm |
| MATERIAŁ | METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 100-420mm |
