Kinkiet boho sklejka ROBIN 32218
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32218
- Seria: Robin
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Robin
- Kolor: brązowy, czarny
- Kolor klosza / abażuru: brązowy, czarny
- Materiał klosza / abażuru: sklejka, stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 25 cm
- Szerokość: 15 cm
- Głębokość: 22 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Loftowe lampy ROBIN z drewnianym kloszem
Lampy z serii ROBIN zostały stworzone z myślą o loftowych, nowoczesnych wnętrzach. Są to lampy o bardzo wyraźnej stylistyce. Połączenie metalu, elementów drewna i geometrycznej formy idealnie oddają klimat stylu loft. Dzięki zastosowaniu ciepłego motywu drewna lampy dobrze komponują się również ze stylem boho.
Lampy ROBIN są wykonane ze stali lakierowanej oraz ze sklejki. W serii znajdują się lampy wiszące, lampka nocna, lampa podłogowa oraz kinkiet.
Kinkiet Loftowy ROBIN
Kinkiet ROBIN wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 15 cm, głębokość 22 cm
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | brąz |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 6 * 19 * 15 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Materiał klosza | sklejka |
