Kinkiet WILSON WHITE 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład kolekcji WILSON wchodzi kinkiet oraz cztery rodzaje lamp sufitowych: wyposażona w dwa, cztery i w trzy źródła światła. Ten ostatni typ lampy jest dostępny w dwóch wariantach: ze źródłami światła ułożonymi w jednej linii oraz układającymi się w formę śmigła. Tym, co wyróżnia te modele lamp jest ruchoma głowica, co pozwala na dostosowanie kąta padania światła do własnych potrzeb.
Ponadto każda z dostępnych lampa została przewidziana w dwóch wersjach kolorystycznych: w połączeniu czerni ze złotem oraz w połączeniu bieli ze złotem. Dlatego będą świetnie wyglądać, zarówno we wnętrzach utrzymanych w jasnej, jak i tej ciemniejszej tonacji kolorystycznej. WILSON świetnie sprawdzi się na przykład w przestrzeniach biurowych.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.28kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.41kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | WILSON |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| KOLOR | Biel / Złoto |
| LICZBA RAMION | 1 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 1xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
