Kinkiet WILL WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Firma MiLAGRO stworzyła serię WILL, której lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej z elementami drewnianymi. Doskonale sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach w stylu skandynawskim. A poza praktycznym wykorzystaniem będą stanowiły ich dekorację.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.90kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 24.5cm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | WILL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.77kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 24.5cm |
| GWINT | E27 |
