Kinkiet WEST BLACK 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwagę zwraca podłużny klosz w kształcie walca, w którego połowie znajduje się drewniany, kwadratowy element. Lampy z kolekcji WEST będą stanowić idealne uzupełnienie wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu zarówno w oszczędnej, jak i mocnej kolorystyce.
W skład tej linii wchodzi: lampa sufitowa oraz wisząca z jednym, trzema i pięcioma źródłami światła, lampa biurkowa oraz stojąca z dwoma punktami świetlnymi. Dodatkowo dostępna jest lampa wisząca z czterema żarówkami ułożonymi w kształt kwadratu.
Produkty wyprodukowane przez firmę MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| RODZINA LAMP | WEST |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 110mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 1.52kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.80kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 370mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
