Kinkiet Vini 2xGU10 IP54
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 295mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 2xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + SZKŁO |
| WAGA NETTO | 0.737kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.817kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | VINI |
