Kinkiet VINCI 15W 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 215mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| RODZINA LAMP | VINCI |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 115mm |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1650lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.4kg |
| MOC | 15W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
