Kinkiet VIENNA 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | VIENNA |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Mosiądz |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 1.20kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| MARKA | Milagro |
