Kinkiet VENEZIA WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny i oszczędny design doskonale wkomponuje się we wnętrza utrzymane w skandynawskim stylu, a także w te, w których króluje minimalistyczny wystrój. Lampy od marki MiLAGRO to również gwarancja jakości, dzięki wysokiej jakości materiałom, z których je wykonano. W linii VENEZIA postawiono na metal i drewno.
Produkty marki MiLAGRO objęto 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.51kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.85kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 160 mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | VENEZIA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140 mm |
| GWINT | E27 |
