Kinkiet TORES stare złoto 1x60W E27 / 21-48295
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | patynowy |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Wysokość | 23 cm |
| Wymiary | 23x30x15 |
