Kinkiet TESORO CHROME 15W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.55kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.79kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | TESORO |
| MOC | 15W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm |
